Garaj metlic 4 x 5 m cu două pante, nuc închis -luciu
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Gratis, profesional, montaj rapid

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Poartă cu două aripi armată

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță
Recomandăm:

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens

Sisteme jgheaburi

Tablă în orizontal = aspect frumos

Construcție unică din profil închis - rezistentă
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 50 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Breite | 4 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Tor | Doppelflügeliges – FAB |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 2 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Höhe der Spitze | 2,4 m |
| Farbe | Nussbaum dunkel – glänzend |
| Eckbeschläge | Nussbaum dunkel – glänzend |
| Dachtyp | Satteldach |


































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu