Garaj metalică 5x3m, poartă cu doua aripi panou lat RAL 6029
Aveți nevoie de spațiu de depozitare?
Structura din tablă poate fi folosita ca depozit, casă de grădină.
O soluție durabilă, practică și mobilă pentru depozitarea uneltelor, echipamentelor de grădină, echipamentelor de agrement, se va potrivi și o motocicletă.Aceasta structura din tablă-depozit 5x3m în verde RAL 6029 este soluția ideală pentru dumneavoastră!
Avantaje:
- Tablă acrilică într-o frumoasă culoare verde
- Cea mai vândută ușă trapezoidală lată T7 cu încuietoare FAB cu mâner
- O alternativă la construcțiile tradiționale, mobilă și fără efort (în afară de pregătirea terenului)
- Utilizare: garaj, depozit, atelier, casă de grădină (pt.unelte)
Materiale:
- Structură realizată din profile galvanizate pentru îmbunătățirea proprietăților anticorozive
- Pereți realizați din tablă trapezoidală T7
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș realizate din profil închis de 50x30mm pentru a consolida structura
Recomandat:
- Ferestre pentru a lăsa să intre lumina naturală, la alegerea dvs:
- Dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
- Culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc închis
Bine de știut!
- Trebuie să vă pregătiți singuri fundamentul
- Livrarea și montajul sunt gratuite – fără taxe ascunse
- Ancorarea la substratul de beton se plătește suplimentar
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Recomandăm:

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Technische Details
| Größe | 5 × 3 m |
|---|---|
| Breite | 5m |
| Tiefe (Länge) | 3 m |
| Höhe vorne | 2,13 |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Tor | Doppelflügeltor mit breitem Paneel |
| Farbe | RAL 6029 |
| Eckbeschläge | RAL 6029 |
| Verzinkte Konstruktion | Zusätzlicher Korrosionsschutz |
| Konstruktion vollständig aus geschlossenen Profilen | Structură armată |





























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu