Garaj metalic, magazin 10 x 10 m cu două pante
Suntem specializati in implementarea proiectelor pe comenzi specifice.
Ai nevoie de o hală de producție sau de depozit?
Contactați-ne telefonic, prin e-mail, folosind formularul de pe site.
Vom estima imediat, fără costuri și fără obligații, structura, iar dacă vom coopera, o vom livra și monta în cadrul evaluării, fără taxe suplimentare, comisioane etc.
Cu noi îți vei ridica afacerea la un nivel superior 🙂
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional
Technische Details
| Größe | 10 × 10 m |
|---|---|
| Breite | 10 m |
| Tiefe (Länge) | 10 m |
| Höhe der Spitze | 4 m |
| Höhe der Seitenwand | 3 m |
| Farbe der Wände | RAL 7024 |
| Farbe des Tors | RAL 7024 |
| Tor | Doppelflügeliges |
| Dachtyp | Satteldach |

























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu