Garaj metalic 6x5m, zincat, porți basculante
Garaj standard pentru două mașini din tablă zincată la cald.
Porțile basculante fac ca acest model să fie foarte convenabil de utilizat.
Construit cu console + acoperiș armat cu un profil închis, toate vopsite prin scufundare.
Îți recomandăm:
- familiarizarea cu paleta de 30 de culori, disponibilă în mod constant
- instalarea ușilor suplimentare
- porți automate cu doua telecomande
Suntem producător și distribuitor direct.
Livrăm și instalăm garajul la adresa indicată fără a percepe taxe suplimentare
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 60 min.
Technische Details
| Größe | 6 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | Verzinkt |
| Farbe des Tors | Galvanizat {tablă galvanizată } |
| Farbe des Daches | Verzinktes Blech |
| Tor | 2x Schwingtor – Standardprofil |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu