Garaj metalic 6x5m – în două ape – grafit
Un garaj de tablă de 6x6m, este o structură foarte confortabilă.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 60 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Recomandăm:

Sisteme jgheaburi

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens
Technische Details
| Größe | 6 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,7 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Breite des Tors | 3 m |
| Farbe | RAL 7016 |
| Farbe des Tors | RAL 7016 |
| Dachtyp | Satteldach |
| Tor | 2x Schwingtor – Standardprofil |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu