Garaj metalic dublu 6×5 m se pantă spre spate grafit
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Größe | 6 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Farbe der Wände | RAL 7016 Anthrazit |
| Farbe des Tors | RAL 7016 Anthrazit |
| Farbe des Daches | RAL 7016 Grafit |
| Tor | 2x Schwingtor – Breitlamelle horizontal |
| Eckbeschläge | RAL 7016 |

































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu