Garaj metalic 4x5m pantă spre spate-verde mat
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 40 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Breite | 4 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |
| Farbe | BTX 6020 |























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu