Garaj metalic 4 x 5 m cu două pante RAL 7035
Garaj cu acoperiș în două frontoane și poartă secțională.
Design atractiv, combinație de nuanțe de gri.
O alternativă rapidă și ieftină la un garaj clasic din cărămidă, pentru mașini, motociclete, biciclete, echipamente de grădinărit și agricole etc.
Alegeți un garaj metalic sau alt produs, comandați folosind formularul de pe site, prin e-mail sau telefonic.
Vom livra un produs gata făcut, de calitate superioară.
Îl vom asambla pe substratul înainte pregătit de dumneavoastră. Vedeți exemple și posibilități..
Totul este inclus în prețul produsului nostru.
Oferim, de asemenea, în plus servicii și echipamente:
- ușă automatizată cu două telecomande
- ușă laterală în plus
- ferestre cu dimensiuni la alegere 100x50cm , 80x50cm, 60x40cm.
- ancorare la sol
- jgheaburi
- suport de ușă
- nituri de culoarea garajului
- construcție galvanizată
- Paletă culori la alegere
Vă oferim de asemenia și cuști pt.câini , casuțe de grădină, garaje cu pante spate si laterale, depozite, garaje terasate și multe altele.
Verificați oferta completă pe site, îndeplinim comenzile.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 4 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 4m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,4 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Farbe der Wände | RAL 7035 |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Tors | RAL 7016 Anthrazit |
| Farbe des Daches | RAL 7016 Grafit |
| Dachtyp | Satteldach |

























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu