Garaj metalic 3x5m, grafit – formă trapezoidală lată
Toate sunt realizate din tablă mată.
Pereți realizați din tablă trapezoidală T7, aspect vertical – CLASSIC +
Grafit – tot timpul la modă
Un garaj frumos din tablă, ideal pentru un autoturism sau alte vehicule.
Culoarea grafit mată combinată cu trapezul lat reprezintă un design modern, caracter elegant, construcție solidă și practică, care va fi un punct de atracție al oricărei case.
Avantaje:
- Dimensiuni compacte – vă permite să vă parcați mașina sau să depozitați echipamente de agrement și grădină etc.
- Aspect atractiv – garaj elegant din tablă în grafit mat la modă
Plusul, tablă pe laturi într-un trapez larg T7, decide ca garajul să arate senzațional.
- Finisat cu fitinguri, colțuri și acoperiș din grafit și nituri în aceeași culoare a tablei
- O alternativă mobilă, cu întreținere redusă la structurile tradiționale (cu excepția pregătirii terenului)
- Utilizare: ca garaj, depozit, atelier
- Poartă convenabilă basculantă – panou lat
Materiale:
- Construcție din profile protejate de un strat grund anti-coroziv, în proces de vopsire prin imersie
- Pereți din tablă trapezoidală T7 – trapezoidală lată
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș realizate din profil închis 50x30mm pentru consolidarea structurii
Recomandat:
- Ferestre pentru a lăsa să intre lumina naturală, la alegerea dvs:
dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc închis
- Sistem automatic poartă cu două telecomenzi
- Dacă sistem automatic,atunci si o usă cu mâner si chei în dimensiune 90x200cm (în caz de pană de curent)
Bine de știut!
- Terenul pentru construcție trebuie să fie pregătit de către dumneavoastră
- Livrarea și asamblarea sunt gratuite – fără taxe ascunse
- Ancorarea la fundația de beton se plătește suplimentar
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Pereți realizați din tablă trapezoidală T7, aspect vertical - CLASSIC +

Poartă cu două aripi armată

Poartă cu două aripi armată
Recomandăm:

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Höhe vorne | 2,13 |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe der Wände | RAL 7016 – matt |
| Farbe des Daches | BTX 7016 |
| Eckbeschläge | BTX 7016 |
| Dachbeschläge | BTX 7016 |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |

































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu