Garaj metalic 3 x 5m pantă spre spate – verde mat
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Breite | 3 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Tor | Doppelflügeliges |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 2 m |
| Farbe | BTX 6020 |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |


























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu