Garaj metalic 3 x 5 m pantă spre spate – Ral 9006
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Breite | 3 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Tor | Doppelflügeltor mit breitem Paneel |
| Farbe der Wände | RAL 9006 – Silber |
| Farbe des Tors | RAL 9006 – Silber |
| Eckbeschläge | RAL 9006 – Silber |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |

























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu