Garaj din tablă 4x6m, nuc închis ,tablă în poz.orizontală
Un garaj de tablă într-o culoare frumoasă, imitând perfect textura lemnului, în cazul de față Nuc Închis.
Tabla orizontală, accesorii de colț și o poartă basculantă trapezoidală largă, fac garajul să arate perfect, iar o ușă suplimentară laterală îi îmbunătățește funcționalitatea.
Pentru o fericire deplină, recomandăm o poartă automată cu două telecomenzi pentru acest model.
În calitate de producător direct, suntem capabili să implementăm orice proiect.
Recomandăm:
- ferestre, dimensiuni 60×40, 80×50, 100x50cm
(în culori: alb ,maro ,grafit, stejar auriu, nuc închis) - construcție zincată
- variații de culoare – paleta noastră include întotdeauna aproximativ 30 de culor
- ancorare
Livrăm garajul și îl asasamblăm în orice localizație, în toată țara, fără a percepe taxe suplimentare.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă în orizontal = aspect frumos
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 90 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 4 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe der Spitze | 2,5 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Breite des Tors | 3 m |
| Farbe | Dunkle Nussbaum |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – matt |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Eckbeschläge | Nussbaum dunkel – glänzend |
| Dachtyp | Satteldach |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |



























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu