Garaj metalic 3×5 m pantă spre spate- RAL 3011
Sau poate un garaj de culoarea FERRARI 😉 O altă propunere din oferta noastră largă de culori.
Un garaj tipic de dimensiuni compacte, 3×5 m, cu o poartă batanta practică și comodă.
Totul in culoare RAL 3011.
Principalele avantaje ale acestui garaj sunt:
- Culori – roșu frumos, aproape ca un Rosso Scuderia
- Dimensiune compactă – perfectă pentru o mașină compactă sau sport
- Poartă ridicată foarte comodă
- Functionalitate – în afara masinii, ideal pentru depozitarea echipamentelor de gradinarit, jucăriilor pentru copii, bicicletelor, trotinetelor etc.
De asemenea, vă recomandăm:
- Alte culori – alege dintr-o paletă de aproximativ 30 de culori disponibile permanent
- Ferestre – 60×40, 80×50, 100x50cm în culori (alb, maro, grafit, imitație stejar sau nuc închis)
- Ușa de 90 cm cu mâner și chei FAB
- Jgheaburi
- Pâslă anticondens
În calitate de producător și distribuitor direct, suntem capabili să implementăm chiar și cele mai complexe proiecte în funcție de nevoile individuale.
Transportul și montajul sunt incluse în preț, nu percepem taxe suplimentare.
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 40 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | RAL 3011 |
| Farbe des Daches | RAL 3011 |
| Farbe des Tors | RAL 3011 |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu