Garaj metalic 3×5 m, pantă spre spate, poartă ridicată-gamă largă
Garaj de tablă culoare maro + poartă batantă trapez lat, culoare nuc mat.
Dimensiune practică, ce permite a parca o mașină mică de pasageri sau depozitarea în siguranță diverse tipuri de echipamente (recreative, de grădină).
De asemenea, vă recomandăm servicii și echipamente suplimentare:
- ușă automatizată cu doua telecomande
- în plus ușă laterală
- ferestre PVC cu dimensiuni la alegere: 100 × 50 cm; 80 × 50 cm; 60 × 40cm
- ancorare la sol
- jgheaburi
- construcție galvanizată
- tabla la pereți în orientațieorizontală
- o gamă largă de culori disponibile în mod constant (creați-vă propria compoziție de culori)
În oferta noastră găsiți de asemenea:
- cuști pt.câini
- case de grădină
- garaje cu acoperiș în două aripi
- garaje-acoperiș pante laterale
- magazine și hale
- garaje terasate
Și multe altele, verifică oferta completă pe site sau contactează-ne.
Proiectele individuale sunt specialitatea noastră.
Prețurile de pe site sunt finale, fără taxe ascunse.
Transport și montaj profesional gratuit.
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Gratis, profesional, montaj rapid

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | RAL 8017 |
| Farbe des Daches | RAL 8017 Bronze |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – glänzend |
| Eckbeschläge | Nussbaum dunkel – glänzend |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |



























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu