Garaj metalic 3 x 5 m cu două pante – zincat
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Poartă cu două aripi armată

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,4 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Farbe der Wände | Verzinkt |
| Tor | Doppelflügeliges |
| Dachtyp | Satteldach |


























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu