Garaj din tablă 3x5m, alb mat, poarta grafit – structură din lemn
Numai la noi, numai la EUROSTAL, frumosul alb mat BTX 9010 combinat cu o poarta din grafit intr- o structură imitație de lemn.

Un garaj compact și funcțional în nuanțe mate la modă. O combinație modernă de alb și grafit.
Avantaje:
- Combinație de culori disponibilă numai la noi
- Aspect atrăgător, combinația de grafit și alb mat – modern, va fi un decor pentru orice casă
- Alternativă la construcțiile tradiționale, mobilă și fără efort (cu excepția pregătirii terenului)
- Utilizare: ca garaj, depozit, atelier
- Poartă comodă de tip „sus-jos
Materiale:
- Construcție din profile protejate prin vopsire prin imersie, cu un strat de grund anticoroziv.
- Pereți realizați din tablă trapezoidală T7.
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș realizate din profil închis de 50×30 mm pentru consolidarea structurii
Recomandat:
- Ferestre termopane pentru a lăsa să intre lumina naturală, la alegere:
dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc închis - Sistem automatic pt. poartă cu două telecomenzi
- Daca poarta automata atunci și o ușă cu mâner și chei în dimensiunea 90x200cm (în caz de pană de curent)
E bine de știut!
- Trebuie să pregătești singur substratul
- Livrare și asamblare gratuite – fără taxe ascunse
Ce ne distinge?

Numai la noi - BTX 9010 / grafit intr- o structură imitație de lemn

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Gratis, profesional, montaj rapid

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Zonă de intrare | 1,93m |
| Einfahrbreite | 2,70m |
| Farbe der Wände | BTX 9010 |
| Farbe des Daches | BTX 9010 |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Tors | Graphit – Holzimitat |
| Eckbeschläge | BTX 9010 |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |
































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu