Garaj terasat din tablă 20x6m, nuc închis
Garaje metalice terasate- nici o problemă.
Exemplu unei realizări 5x4x6m în culoare nuc închis.
Pentru firme, cooperative locative, dezvoltatori etc.
- Alege culoare
- Tip de poartă,
- Accesorii suplimentare,
- Înmulțește cu numărul de piese necesare
- Contactați reprezentanții noștri pentru o ofertă rapidă, fără obligații.
Comandă, restul rămâne de partea noastră.
Vom livra si instala automat blocurile de garaj pe zona pregatită.
Ție îți rămâne dezvoltarea afacerii 🙂
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Ancorare pe substrat de beton:

*ancorarea este un element necesar pentru utilizarea in siguranță a garajului
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional
Technische Details
| Größe | 20 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 20 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | Dunkle Nussbaum – matt |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – matt |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Tor | 5 x Schwingtor – Standardprofil |
| Eckbeschläge | Nussbaum dunkel – matt |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |






























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu