Garaj metalic 5x7m cu pante laterale – stejar auriu
Un garaj mare și spațios de tablă, într-o culoare care imită lemnul -STEJAR AURIU.
Jgheaburi pe ambele părți ale acoperișului înclinat spre spate. Garaj ideal pentru o mașină, motocicletă, biciclete….
Dimensiunea de 6x6m vă va permite să organizați un mic atelier în interior.
Culoare (mai multe posibilități – PALETA DE CULORI) ușiă pe peretele lateral, tablă orizontală,jgheaburi, toate acestea determină garajul, prezentabil și funcțional.
Vă invităm să comandați prin magazinul de pe site, prin e-mail sau telefonic.Livrăm și asamblăm gratuit pe un dispozitiv pregătit în prealabil
Oferim opțiuni suplimentare cu plată:
- ancorare pe substrat
- sistem automatic pentru poartă
- alte culori din gama largă
- ferestre dimensiuni : 60 x 40 / 80 x 50 / 100 x 50 cm
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă în orizontal = aspect frumos

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 5 × 7 m |
|---|---|
| Breite | 5 m |
| Tiefe (Länge) | 7 m |
| Höhe der Spitze | 2,7 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Breite des Tors | 3 m |
| Farbe | Gold-Eiche – glänzend |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Tors | Gold-Eiche – glänzend |
| Eckbeschläge | Gold-Eiche – glänzend |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |
| Rinnensystem | PVC |
| Dachtyp | Satteldach |



























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu