Garaj metalic cu două poziții 6x5m
Un garaj de tablă, de dimensiunea perfectă pentru a parca două mașini.
Design frumos, modern, toate din tablă ușoară de aluminiu.
Ușile basculante îmbunătățesc semnificativ funcționalitatea și aspectul.
Complementul perfect pentru acest model va fi:
- sistem automatic cu două telecomande
- ușă în plus pe peretele lateral 90cm cu încuietoare FAB
- ferestre
la alegerer mărime: 60×40 ; 80×50 ; 100×50
la alegere culoare: grafit, alb, maro, imitat lemn, stejar auriu, nuc închis
Vă încurajăm să vă creați propriile compoziții de culoare:
Suntem producător direct , specialitatea noastră sunt proiecte individuale:
- garaje din tablă
- hale
- magazyne
- case de grădină
- cuști pt.câini
Prețurile din magazinul online sunt prețuri finale.
Suntem 100% transparenți, zero ascunse costuri.
Livrăm și instalăm pe tot teritoriul României, într-un termen de 6 săptămâni.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 70 min.
Recomandăm:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Sisteme jgheaburi
Technische Details
| Größe | 6 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,7 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Breite des Tors | 3 m |
| Farbe | RAL 9006 |
| Farbe des Tors | Galvanizat {tablă galvanizată } |
| Tor | 2x Schwingtor – Standardprofil |
| Dachtyp | Satteldach |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu