Garaj metalic cu două poziții 6 x 6 m – construcție galvanizată
Garaj pentru două mașini. Structura perfect protejează împotriva coroziunii prin procesul de galvanizare.
Jgheaburi pe ambele părți ale acoperișului cu o pantă spre spate.
Perfect pentru proprietarii a două mașini sau a unei mașini și de exemplu, o motocicletă..
Vă invităm să comandați prin magazinul de pe site, prin e-mail sau telefonic.
Livrăm și asamblăm gratuit pe un dispozitiv pregătit în prealabil.
Oferim opțiuni suplimentare cu plată:
- ancorare pe substrat
- sistem automatic pentru poartă
- alte culori din gama largă
- uși laterale suplimentare
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional
Ancorare pe substrat de beton

Ancorarea este un element necesar pentru utilizarea in siguranță a garajului
Technische Details
| Größe | 6 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe der Spitze | 2,7 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Farbe der Wände | Dunkle Nussbaum – matt |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – matt |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Tor | 2x Schwingtor – Breitlamelle horizontal |
| Eckbeschläge | Stejar auriu-luciu |
| Verzinkte Konstruktion | Zusätzlicher Korrosionsschutz |
| Dachtyp | Satteldach |





























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu