Garaj metalic 4×6 m cu acoperiș în două ape, de culoare nuc mat
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 45 min.
Technische Details
| Größe | 4 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe der Spitze | 2,5 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Farbe der Wände | Dunkle Nussbaum – matt |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – matt |
| Farbe des Daches | BTX 8017 |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |
| Dachtyp | Satteldach |
| Kippfenster aus PVC | 60 x 40 cm |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu