Garaj metalic 4x5m, pantă spre spate, grafit
Foarte frumos și funcțional garaj din tablă, într-o culoare modernă și universală GRAFIT, cu tablă pe lature în orientație orizontală
Culoarea – este decorul fiecărei curți
Funkcjonalitatea:
- Dimensiune 4x5m posibilitate de a parca o mașină și în același timp organiza un mic atelier, adăpost pt. cositoare, biciclete, trotinete etc….
- Ferestre care ilumunează interiorul
- Ușă cu mâner FAB, de ce să deschizi poarta de fiecare dată
Complementul perfect pentru această configurație va fi instalarea unui sistem automat pt. poartă, care vine în standard cu două telecomande.
- În calitate de producător și distribuitor direct, în timpul dezvoltării afacerii noastre, ne-am specializat în proiecte nestandardizate, garajul putând fi modificat în mod liber.
- Oferim mereu aproximativ 30 de culori, inclusiv cele care imită lemnul.
- Livrarea și montajul sunt gratuite în toată țara, prețuri pe site FINAL, dacă aveți întrebări sau nelămuriri vă rugăm să ne contactați:
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 90 min.
Technische Details
| Größe | 4 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | RAL 7016 Anthrazit |
| Farbe des Tors | RAL 7016 Anthrazit |
| Farbe des Daches | RAL 7016 Grafit |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Kippfenster aus PVC | 2x 60x40cm (graphit) |
| Fensterfarbe | Graphit |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |
| Eckbeschläge | RAL 7016 Graphit |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |
































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu