Garaj metalic 4×5m cu două pante – zincată
Ideal pentru:
- mașină
- magazin
- început construcții
Garajul este realizat integral din tablă zincată
- construcți vopsită prin metoda de imersie
- grinzi de acoperiș cu profil închis
- poarta cu două aripi [batantă]
Toate acestea, rezultă o structură a garajului solidă și sigură.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță

Střešní nosníky v uzavřeném profilu 50 x 30 x 2 mm - trvanlivost a bezpečnost
Recomandăm:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Breite | 4 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,5 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Tor | Doppelflügeliges |
| Einfahrbreite | 2,9 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 2 m |
| Farbe | Verzinkt |
| Dachtyp | Satteldach |


























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu