Garaj metalic 4×5m cu două pante – zincată – poartă basculantă
Ideal pentru:
- mașină
- magazin
- început construcții
Garajul este realizat integral din tablă zincată
- construcți vopsită prin metoda de imersie
- grinzi de acoperiș cu profil închis
- poarta cu două aripi [batantă]
Toate acestea, rezultă o structură a garajului solidă și sigură.
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului
Recomandăm:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 45 min.
Technische Details
| Größe | 4 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Höhe der Spitze | 2,5 m |
| Farbe der Wände | Verzinkt |
| Dachtyp | Satteldach |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu