Garaj metalic 4 x 6 m cu două pante – BTX 3005
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 60 min.
Recomandăm:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Sisteme jgheaburi
Technische Details
| Größe | 4 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe der Spitze | 2,4 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Tor | Doppelflügeliges – FAB |
| Farbe der Wände | RAL 3005 natt |
| Fereastră cu balamale din tablă | 60 x 60 cm |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |
| Dachtyp | Satteldach |























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu