Garaj metalic 3x5m, înclinat spre spate, RAL 8004
Aveți nevoie de o soluție pt. depozitare funcțională?
Garajul de tablă de 3x5m în culoarea RAL 8004 combină caracterul practic și aspectul estetic.
Garajul din tablă este o soluție ieftină și practică care vă va proteja mașina, motocicleta, uneltele și alte obiecte, împotriva intemperiilor și a furturilor.
Designul elegant și original se va potrivi perfect în orice spațiu.
De asemenea, vă recomandăm servicii și echipamente suplimentare:
- ușă automatizată cu două telecomande
- ușă laterală în plus
- ferestre PVC cu dimensiuni la alegere: 100 × 50 cm; 80 × 50 cm; 60 × 40 cm.
- ancorare la sol
- jgheaburi
- structură zincată
- tablă pe pereți în orientație orizontală
- o gamă largă de culori disponibile în mod constant (creați-vă propria compoziție de culori)
Oferim de asemenea:
- cuști pt.câini
- case de grădină
- garaje cu acoperiș în două ape
- garaje cu pante laterale
- magazine/hale
- garaje terasate
Și multe altele, verifică oferta completă pe site sau contactează-ne.
Proiectele individuale sunt specialitatea noastră.
Prețurile de pe site sunt finale, fără taxe ascunse.
Transport și montaj profesional gratuit.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Gratis, profesional, montaj rapid

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Recomandăm:

Tablă în orizontal = aspect frumos

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | RAL 8004 |
| Farbe des Tors | RAL 8004 |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Daches | RAL 8004 |
| Eckbeschläge | RAL 8004 |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu