Garaj metalic 3x5m-cu două pante-RAL 9010
O structură frumoasă, compactă, din tablă care imită lemnul, cu accesorii de colț și o poartă ridicată foarte confortabilă și funcțională.
Acest garaj va fi decorul fiecărei case.
Vă recomandăm în plus:
- O fereastră care permite intrarea luminii naturale
- Ușă suplimentară in dimensiune 90x200cm cu incuietoare și mâner
- Sistem automat cu două telecomande
Suntem producător și distribuitor direct, avem în ofertă:
- Hale și magazine
- Căsuțe de grădină
- Adăposturi pentru deșeuri
- Dăposturi pentru lemne
- Cuști pentru câini
Realizăm și structuri la comandă specială.
Transport și montaj pe o zona pregătită în prealabil, într-un loc în care putem ajunge cu camioanele noastre… GRATUIT
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 50 min.
Recomandăm:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Tablă în orizontal = aspect frumos
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Höhe der Spitze | 2,5 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Farbe der Wände | RAL 9010 |
| Farbe des Tors | RAL 9010 |
| Farbe des Daches | RAL 9010 |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Eckbeschläge | RAL 9010 |
| Dachtyp | Satteldach |


























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu