Garaj metalic 3,5x6m cu două pante – lemn imitat
Garaj în dimensiunea perfectă pentru un Golf combi și o motocicletă 😉
Avantaje:
- Aspect frumos – tabla care imita lemnul de nuc
- O alternativă excelentă la structurile tradiționale, mobilă și care nu necesită lucrări (cu excepția pregătirii terenului)
- Aplicare: ca garaj, depozit, atelier
Materiale:
- Structură din profile zincate selectate corespunzător
- Pereţi din tablă T7 trapezoidală
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș din profil închis de 50x30mm, întărind structura
Recomandam:
- Ferestre care lasă să intre lumină naturală, la alegere
dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc inchis
- Poarta automata
- Dacă un sistem automatic atunci și o ușă cu mâner și chei 90x200cm (în cazul unei pene de curent)
Bine de stiut!
- Zona pentru construcție trebuie pregătită pe cont propriu
- Livrare și instalare gratuită
- Ancorarea la o bază de beton este taxată suplimentar
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Breite | 3,5 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Farbe | Nussbaum dunkel – matt |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Höhe der Spitze | 2,5m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Eckbeschläge | Nussbaum dunkel – matt |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Dachtyp | Satteldach |



























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu