Garaj metalic 3 x 5 m cu pantă spre spate, negru
Garaj din tablă standard, 3 m lățime și 5 m lungime, de culoare negru.
Construcția secțiunilor unghiulare impregnate cu vopsea grund.
Nituri de culoarea tablei.
Poarta cu canat dublu blocată din interior și blocată din exterior cu incuietoare FAB cu două chei.
Vă recomandăm opțiuni suplimentare cu plată:
- ancorarea la sol, protejează împotriva vântului și îmbunătățește siguranța utilizării
- poartă batantă cu opțiune de automatizare
Comandă, pregătește substratul, iar echipa de instalatori profesioniști va finaliza montajul inclus în preț, aproximativ în 30 de minute .
Ce ne distinge?

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Gratis, profesional, montaj rapid

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Poartă cu două aripi armată

Grinzi acoperiș din profil închis 50x30x2mm-durabilitate și siguranță
Doporučujeme:

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens

Sisteme jgheaburi

Tablă în orizontal = aspect frumos

Construcție unică din profil închis - rezistentă
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Breite | 3 m |
|---|---|
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Tor | Doppelflügeliges |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 2 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe | RAL 9005 |
| Nituri de culoarea tablei | Negru |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |

































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu