Garaj din tablă 6x7m,cu două poziții, BTX 7016
Modelul emblematic acestui garaj de tablă care răspunde celor mai exigente așteptări.
O culoare foarte la modă, grafitul mat, tabla orizontală și accesoriile fac ca acest model să fie perfect vizual și foarte funcțional.
Jgheaburile vă permit să îmblânziți apa în timpul ploii și pot fi conectate la un rezervor de reținere.
2 ferestre în dimensiune 60x40cm permit iluminarea interiorului cu lumină naturală a zilei
Garajul echipat cu două porți basculante[ridicate] și în plus ușă cu încuietoare FAB; recomandăm sistem de automatizare.
Suntem producător și distribuitor în direct:
- Garaje din tablă
- Hale și magazine
- Adăposturi pt.deșeuri
- Case de grădină
- Cuști pt.câini
Produsele noastre pot fi modificate liber. Avem mereu în stoc aproximativ 30 de culori de tablă, precum și multe accesorii.
Suntem specializați în implementarea proiectelor individuale.
Vă invităm să colaborați.
Livrăm și instalăm produsele noastre gratuit în toată țara.
Prețurile produselor sunt finale, fără taxe ascunse.
Pe partea clientului, rămâne doar PREGĂTIREA SUBSTRATULUI.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă în orizontal = aspect frumos

Sisteme jgheaburi

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 6 × 7 m |
|---|---|
| Breite | 6 m |
| Tiefe (Länge) | 7 m |
| Höhe der Spitze | 2,7 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Breite des Tors | 3 m |
| Farbe | BTX 7016 |
| Farbe des Tors | BTX 7016 |
| Tor | 2x Schwingtor – Breitlamelle horizontal |
| Eckbeschläge | RAL 7016 matt |
| Rinnensystem | PVC |
| Fenstergröße | 2 x (80 x 50 cm) |
| Dachtyp | Satteldach |






























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu