Garaj din tablă 3 x 5 m, combinație două culori, poartă ridicată
Garaj din tablă cu dimensiuni compacte de 3x5m într-o culoare albă lucioasă – RAL 9010 – ALPINE WHITE cu poartă ridicată și acoperiș în culoare mată BTX 3005 – RED WINE
Avantaje:
- Combinație frumoasă de alb mat modern cu poartă și acoperiș în culoarea vin roșu închis
- Alternativă la construcțiile tradiționale, mobilă și cu întreținere redusă (în afară de pregătirea terenului)
- Utilizare: ca garaj, depozit, atelier
Materiale:
- Construcție realizată din profile, protejată printr-un proces de vopsire prin imersie cu grund anticoroziv
- Pereți realizați din tablă trapezoidală T7
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș realizate din profile închise de 50x30mm pentru consolidarea structurii
Recomandat:
- Accesorii de colț
- Fereastră suplimentară pentru a lăsa să intre lumina naturală, opțional:
dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc închis
- poartă ridicată – panou larg
Este bine de știut!
- Terenul pentru construcție trebuie să fie pregătit de dumneavoastră
- Livrare și asamblare gratuită
- Ancorarea la substratul de beton se plătește suplimentar
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș

Poartă cu două aripi armată

Poartă cu două aripi armată
Recomandăm:

Pâslă anticondens - protecție anticorozivă = fără condens

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar

Sisteme jgheaburi
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 30 min.
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Höhe vorne | 2,13 |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 2 m |
| Tor | Schwingtor-Trapez-Standard |
| Farbe der Wände | RAL 9010 |
| Farbe des Daches | BTX 3005 |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |































Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu