Garaj de tablă 3x5m, stejar auriu cu poartă panou larg
Un garaj de tablă frumos și compact, într-o culoare care imită culoarea și textura lemnului de stejar.
Alegeți un garaj din tablă care se potrivește perfect cu mediul înconjurător, cu nevoile și cu bugetul dvs.
Aveți grijă de mașina dvs. și de alte echipamente.
Avantaje:
- Aspect atractiv, tablă care imită perfect lemnul de stejar, poartă funcțională, accesorii de colț – toate acestea vor face ca acest garaj să arate foarte bine în orice curte.
- O alternativă la structurile tradiționale, mobilă și fără efort (cu excepția pregătirii terenului)
- Utilizare: ca garaj, casă de grădină, depozit, atelier
- Poartă cu panou lat în culoarea stejarului mat
Materiale:
- Construcție realizată din profile protejate printr-un proces de vopsire prin imersie cu grund anticoroziv
- Pereți realizați din tablă trapezoidală T7
- Acoperiș din tablă trapezoidală T14
- Grinzi de acoperiș realizate din profil închis 50x30mm pentru consolidarea structurii
Recomandat:
- Ferestre care lasă să intre lumina naturală, la alegere:
dimensiuni: 60×40/80×50/100x50cm
culori: grafit, alb, maro, stejar auriu, nuc închis
- Sistem automatic poartă cu două telecomenzi
- Daca sistem automatic,atunci si o usa cu mâner și chei de 90x200cm (în caz de pană de curent)
Bine de știut!
- Terenul pentru construcție trebuie să fie pregătit de dumneavoastră
- Livrarea și asamblarea sunt gratuite
- Ancorarea se plătește suplimentar
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Întărită construcția acoperișului - grinzi din profil standard închis

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Montaj profesional, depinde de model aproximativ 30 min.
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Technische Details
| Größe | 3 × 5 m |
|---|---|
| Breite | 3m |
| Tiefe (Länge) | 5 m |
| Farbe | Gold-Eiche – matt |
| Höhe der Spitze | 2,5m |
| Lichte Höhe der Einfahrt | 1,93 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Eckbeschläge | Gold-Eiche – matt |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Dachtyp | Satteldach |




























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu