Garaj 4x6m cu pantă spre spate- nuc închis mat
Un garaj mare, pentru o mașină.
Culoare mată care imit lemnul. O poarta basculanta cu opțiunea de a instala un mecanism automat.
Fitingurile pe colțuri și tabla dispusă orizontal fac garajul foarte prezentabil,
iar elementele de construcție zincate asigură protecție împotriva coroziunii și mulți ani de utilizare fără probleme.
Vă invităm să comandați prin magazinul de pe site, prin e-mail sau telefonic.
Livrăm și asamblăm gratuit pe un dispozitiv pregătit în prealabil – PREGĂTIREA SUBSTRATULUI
Oferim opțiuni suplimentare cu plată:
- Ancorare pe substrat
- Automatizare poartă cu două telecomande (posibilitate de a cumpăra telecomande)
- Alte culori din gama largă
- Jgheaburi
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă în orizontal = aspect frumos

Construcție galvanizată - anticorozivă + aspect frumos
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 50 min.
Technische Details
| Größe | 4 × 6 m |
|---|---|
| Breite | 4 m |
| Tiefe (Länge) | 6 m |
| Höhe vorne | 2,13 m |
| Höhe hinten | 1,9 m |
| Farbe der Wände | Dunkle Nussbaum – matt |
| Farbe des Tors | Nussbaum dunkel – matt |
| Tor | Schwingtor-breites Paneel-Horizontal |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Verzinkte Konstruktion | Zusätzlicher Korrosionsschutz |
| Dachtyp | Rückwärtsneigung |



























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu