Casă de grădină 3x4m -nuc închis
O casă de grădină frumoasă, mare și practică, dimensiunea 3x4m. Culoarea imita lemnul de nuc, cu finisaje maro.
Această configurație distinge casa cu un aspect frumos, nu numai în grădină.
În plus, există o fereastră care permite lumina zilei să pătrundă înăuntru și o ușă cu încuietoare FAB care este convenabilă de utilizat.
Recomandăm acest model pentru depozitarea uneltelor de grădină (mașini de tuns iarba, greble, lopeți, foarfece etc.), precum și a tuturor tipurilor de echipamente de agrement (de exemplu, biciclete, scutere, etc.).
Datorită dimensiunii sale, chiar și o motocicletă poate încăpea cu ușurință, sau chiar o punte dacă introduceți o ușă mai lată (ceea ce nu este o problemă pentru noi – doar descrieți-o în notele la comandă sau contactați vânzătorul).
Suntem un producător direct și putem face practic orice dimensiune, în orice configurație de culoare.
Structurile non-standard sunt specialitatea noastră, vă rugăm să ne contactați și să cooperați.
Oferim sfaturi:

Garanția prețului convenabil și calitate fără costuri ascunse

Instalare gratuită, profesională, rapidă

Cei mai buni consilieri rămân la dispoziția dvs.-consultează

Proiectele individuale, specialitatea noastră - profită de ajutorul configuratorului

Lider pe piața vânzări - înaltă calitate - prețuri avantajoase

Tablă T7 la pereți și T14 pentru acoperiș
Trebuie neapărat:

Atașare pe substrat - bază - ancorarea /elementul necesar
Transport și montaj:

Transport pe terenul României -gratis

Modelul respectiv montăm în 60 min.
Technische Details
| Größe | 3 × 4 m |
|---|---|
| Breite | 3 m |
| Tiefe (Länge) | 4 m |
| Höhe der Seitenwand | 2,13 m |
| Höhe der Spitze | 2,4 m |
| Farbe der Wände | Dunkle Nussbaum – matt |
| Farbe des Daches | RAL 8017 |
| Tür 90 x 190 cm | + Schloss mit FAB-Türgriff |
| Eckbeschläge | RAL 8017 |
| Dachbeschläge | RAL 8017 |
| Kippfenster aus PVC | 60 x 40 cm |
| Dachtyp | Satteldach |





























Fügen Sie Ihre Bewertung hinzu